Верхній одяг для чоловіків недорого в Україні

Одяг не тільки зігріває наше тіло, але і є відображенням стилю, настрою, статусу. Багато років тому, коли тільки зароджувалася європейська цивілізація, одяг грала символічну роль. Колір наряду, використані орнаменти вказували на становище чоловіка в суспільстві, його професійні навички і приналежність до якогось роду. Давайте більше дізнаємося про походження деяких моделей з чоловічого гардероба.

Історія верхнього одягу для чоловіків

У кожній країні одяг розвивалася по-своєму, вносилися свої корективи в залежності від погодних умов, віянь моди, потреб. На території нинішніх України і Росії жили люди, які вважали за краще носити кожухи і хутряні каптани. Велика частина року була холодною і вітряної, тому масивні шати рятували чоловіків. До того ж товстий каптан міг послужити постіллю під час подорожі, теплою ковдрою для двох і більше осіб.

У центральній частині Європи, де клімат був значно м’якшим, користувалися попитом плащі і пальто. Жителям цих земель не було потреби турбуватися про суворі зимах і проливних дощах. Необхідна була одяг, яка захистить людину від вітру і невеликого дощу.

Особливу віху займає військовий одяг для чоловіків. Цікаво, але саме тут отримали своє народження фасони, які сьогодні можна побачити на модних показах в усіх країнах. Ми говоримо про вітрівках і куртках. Така модель могла вдягатися в будь-який час року, вона захищала від ріжучого зброї, гілок, захищала від води, вітру, дощу. При цьому мала невелику вагу, займала мінімум місця в похідному рюкзаку. Так само армія “подарувала” нам шинелі і колір “мілітарі”.

Сучасна мода чоловічого верхнього одягу

Справжній прорив в чоловічому одязі стався в кінці дев’ятнадцятого століття. Масово будувалися фабрики з пошиття нарядів для чоловіків і жінок. Почали організовувати покази моди, бутіки, в яких можна було знайти все: від нижньої білизни до капелюшків, кардигани, тренчі, пальто будь-яких фасонів. Це був справжній рай для модників. Тепер кожен міг виглядати так, як бажала його настрій і фінансові можливості.

У наш час працює колосальна кількість модельєрів, відкриті швейні фабрики, працюють магазини одягу. Компанія Юнімаркет готова запропонувати якісні моделі верхнього одягу для чоловіків всіх розмірів.

Якщо вам здається, що вбиратися є прерогативою жінок, то ви помиляєтеся. Одягти стильну річ, відчувати себе комфортно в ній, змінювати вбрання в залежності від свого настрою – це подарунок, яким може скористатися кожен. Залишається тільки вибрати цікаву модель, яка підкреслить достоїнства фігури, і оформити замовлення. Доставка здійснюється зручним способом для замовника протягом двох-трьох днів.

Безкоштовна доставка чоловічого верхнього одягу в усі міста України: Київ, Одеса, Харків, Львів, Дніпро, Запоріжжя, Вінниця, Херсон, Миколаїв, Кривий Ріг, Чернігів, Черкаси, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Тернопіль при замовленні від 2 одиниць будь-якого товару