Модні роздільні купальники влітку на пляж

Купальники під назвою халтер

Халтер являє собою справжній хіт в сучасній моді цього року. Якщо говорити про відмінні характеристики, то у даного купальника бретелі в основному зав’язуються безпосередньо на шиї. Халтер виконується у вигляді комплекту з красивого топа, а також трусиків, представлений він нестандартним бікіні.

Роздільні купальники з трусиками на високій посадці

Нарешті на модні подіуми повернулися купальники шторки з 80-х, з високими трусами плавками. Це можна було спрогнозувати. Плавні і красиві лінії, досить округлі форми – нарешті в моді буде жіночність. На подіумах можна було зустріти як сучасні варіанти купальників, декорованих шнурівкою або прозорими вставками, так і представники стилю ретро з бандо і з високою талією. Не варто боятися бути старомодною. Ретро – це насправді дуже кокетливо.

Безкоштовна доставка низу і верху купальників роздільних жіночих в усі міста України: Київ, Одеса, Харків, Львів, Дніпро, Запоріжжя, Вінниця, Херсон, Миколаїв, Кривий Ріг, Чернігів, Черкаси, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Тернопіль при замовленні від 2 одиниць будь-якого товару