Жіночі блузки недорого в каталозі Unimarket

Одним з найбільш важливих і популярних елементів гардероба у жінок є якісна блузка. Існує величезний асортимент квітів і фасоконов, різних візерунків з яких можна зробити велику кількість комбінацій в нарядах. Блузку жіночу можна підібрати на будь-який тип фігури і отримати гарний, модний і стильний наряд.

Як правильно вибрати офісну блузку?


Класичні блузки це жіночі блузки з округлим декольте. Фасони які підходять на кожен день називаються в стилі basic, вони можуть одягатися як основа піджак або жакет. Хороше рішення і досить зручне, адже під такою образ можна підібрати наряд під будь-яку погоду і пору року.

Які бувають декольте жіночих блуз?


Всім типам фігур підійдуть блузки з трикутним вирізом. З трикутним вирізом особа здається вже, за рахунок того що візуально подовжується шия. Блузки жіночі з великим вирізом каре не тільки візуально подовжують шию, але і збільшують плечі, такий варіант хороша альтернатива для жінок, що дає змогу вирівнювати пропорції фігури.

Безкоштовна доставка жіночих офісних блузок оптом і вроздріб в усі міста України: Київ, Одеса, Харків, Львів, Дніпро, Запоріжжя, Вінниця, Херсон, Миколаїв, Кривий Ріг, Чернігів, Черкаси, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Тернопіль при замовленні від 2 одиниць будь-якого товару